Fit program‎ > ‎

Císařským řezem to nekončí

Nejtěžší, a přitom nejkrásnější část těhotenství už máte za sebou. Některé maminky, ale neměly štěstí porodit dítě přirozenou cestou a stejně jako my, musely porodit císařským řezem. V porodnici, ale moc informací, jak se o jizvu správně starat, nedostanete.  A po skončení šestinedělí, kdy jizva vypadá, že je již v pořádku, s veškerou péčí o ní skončíte. To je, ale obrovská chyba.

 Proč?
 

Jizva ještě 18 měsíců po porodu stále pracuje, a to hlavně ve spodních vrstvách, které nejsou na povrchu vidět. Podcenily žena správnou rehabilitaci může se během pár měsíců objevit zdravotní problémy. Ať už jen v podobě nevzhledné a necitlivé jizvy, ale i silných bolestí zad či srůstů, které brání např. dalšímu otěhotnění.
Vlastní zkušenost nás donutila zaměřit se na jizvu po císaři důkladněji a pomoc tak novopečeným maminkám se vyhnout mnoha zdravotních komplikací.

Co nabízíme?

Konzultaci přímo u vás doma. Ukážeme vám, jak správně o jizvu pečovat. Jak správně vstávat, zvedat děti či těžká břemena, jak cvičit, jak s jizvou pracovat, aby tvorba srůstů a vznik možnách komplikací byl co nejmenší.

Cena: 
  • 450,- Kč
Kontakt:
  •  Kamila Fikkerová, tel. 728 848 478


Comments