Cestování

Krosna Deuter Kid Comfort

 

 

 

Pokud vaše dítě vyžaduje cestování první třídou, pak nezbývá, než se přiklonit k tomuto modelu sedačky Deuter. Dětský úsměv bude nejlepší odměnou. Zádový systém Vari Quick, polstrované ramenní popruhy, polstrovaný bederní pás, výškově nastavitelná dětská sedačka, bezpečnostní pás pro připoutání dítěte, 2 velké kapsy na zip, zabudovaná stříška proti slunci, kompatibilní s vodním rezervoárem, včetně plyšového medvídka, max. nosnost 22 kg (dítě a náklad), bezpečnost certifikována zkušebnou TÜV.

Chcete si vyzkoušet krosnu před její případnou koupí nebo se chystáte na dovolenou a chcete být aktivní s Vašimi dětmi? V tom případě je půjčení ideální variantou.

doba  1 den víkend  týden  měsíc 
cena v Kč  220,-  370,-  750,-  1590,-

 vratná kauce: 4500,- Kč

 

 

 

 

 Krosna SALEWA

 

 

 

Přepracovaný model s vysokým komfortem nošení a obsluhy, zádový systém Salewa Multifit se nechá individuálně nastavit na různé výšky těla, anantomicky tvarované ramenní popruhy a bederní popruhy, skládací stříška proti slunci/ dešti, individuálně nastavitelná poloha sezení dítěte. Bezpečnostní pás pro dítě, jednoduché vstupování do Koaly, odnímatelný a pratelný chránič brady, velká hlavní batohová přihrádka s přídavnou kapsou na důležité dokumenty, přídavné a lehce přístupné kapsy na bederním popruhu.

Chcete si vyzkoušet krosnu před její případnou koupí nebo se chystáte na dovolenou a chcete být aktivní s Vašimi dětmi? V tom případě je půjčení ideální variantou.

doba   1 den víkend  týden  měsíc 
cena v Kč  200,-  350,-  700,-  1490,-


vratná kauce: 3000,- Kč

 

 

 

Nosítko ergo baby


 

 

Ergo baby je extrémně pohodlné, nosítko pro děti od 4 měsíců až pro děti s váhou do 20kg. Pozice nošení na břiše, na boku a na zádech.

Chcete si vyzkoušet nosítko před jeho případnou koupí nebo se chystáte na dovolenou a chcete být aktivní s Vašimi dětmi? V tom případě je půjčení ideální variantou.

doba 1 den víkend týden měsíc
cena v Kč 75,- 150,- 320,- 750,-

vratná kauce: 1000,- Kč

 

 
Cestovní postýlka
NEONATE


 

 

 Postýlka je vhodná pro děti 0 – 36 m. Postýlku lze velmi jednoduše sestavit a opět složit, velmi malé rozměry ve složeném stavu, stabilní konstrukce. Součástí cestovní postýlky je skládací matrace, na boku je vstupní otvor na zip a praktická kapsa. Pro snadnější manipulaci je postýlka z jedné strany vybavena kolečky s brzdou. Přenosná taška na složenou postýlku usnadní cestování a manipulaci s postýlkou. Součástí postýlky je závěsné lůžko pro nejmenší děti. 

doba  1 den víkend  týden  měsíc 
cena v Kč  50,-  120,-  225,-  650,-

vratná kauce: 900,- Kč

 

Ohřívač Silver Crest

 

 

Ohřívač, který je určen jak k ohřevu kojeneckých lahví i dětského jídla. Průměr láhve nebo sklenice do 7 cm. Má intergovanou funkci pro vytažení láhve. Šetrně a stejnoměrně zahřív kojenecké potraviny pokojové teploty.

doba   1 den  víkend  týden  měsíc
cena v Kč  15,-  35,-  70,-  230,-

vratná kauce: 300,- Kč

 

Cestovní nočník Kiddy

 

 

 

Cestovní nočník je vyroben z plastu, lehce přenosný, dokonale těsnící, opatřený držadlem. Má pro děti zajímavý design, je hygienický a kdekoliv k dispozici.

doba 1 den víkend týden měsíc
cena v Kč  25,- 60,- 130,- 370,-

vratná kauce: 600,-

 

 
 
 
víkend = pátek odpoledne až pondělí dopoledne
 
v případě dlouhodobější vypůjčky je možná sleva
 
 
ĉ
maminky mb,
4. 1. 2012 10:16
Comments