Péče o miminko

 Váha Soehnle  

 

 

 

Váha je vybavena funkcí „weight lock", která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu. Díky hladkému povrchu lze váhu velmi snadno čistit a navíc lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny nebo podložky, na kterou dítě pokládáte.
Vážicí rozsah: do 20 kg, velikost dílku: 10 g

doba 1 den víkend týden měsíc
cena v Kč 35,- 90,- 200,- 650,-

vratná kauce: 1500,- Kč

Váha Beurer

 

 

Kojenecká váha s veselým dětským motivem a funkcemi TARA (dovažování) a HOLD (pro zaznamenání hodnoty neklidných dětí). Váha má klenutý povrch, který se snadno čistí. Hmotnost miminka se zobrazí na velkém LED displeji a je možné ji uložit do paměti váhy.

doba 1 den víkend týden měsíc
cena v Kč 35,- 90,- 200,- 650,-

vratná kauce: 1500,- Kč

 

 Odsávačka Avent

 

 

Manuální odsávačka mateřského mléka Philips AVENT vám pomůže lehce odsát mléko z prsu přímo do lahví AVENT nebo do jednotlivých předsterilizovaných VIA pohárků. Odsávačka Philips AVENT získala ocenění za revoluční konstrukci, protože svou činností dokonale napodobuje přirozené sání miminka. Proto s ní maminky odsají mléko přirozeněji a rychleji než s ostatními manuálními odsávačkami.

doba  1 den víkend  týden měsíc
cena v Kč  25,-  60,-  150,-  400,-

vratná kauce: 600,- Kč

Upozornění: Odsávačka je čistěna běžnými domácími prostředky a sterilizována pouze parním sterilizátorem v mikrovlné troubě!

 

 

 Odsávačka Medela


 

 

Medela SWING je 2-fázová elektrická odsávačka mateřského mléka. Je plně automatická pro odsávání z jednoho prsu. Je napájena síťově nebo bateriemi.

doba 1 den  víkend týden měsíc 
cena v Kč  40,-  90,-  250,-  690,-

vratná kauce: 1900,- Kč

 Upozornění: Odsávačka je čistěna běžnými domácími prostředky a sterilizována pouze parním sterilizátorem v mikrovlné troubě!

 

 

 Sterilizátor Avent

 

 

Lehký, kompaktní design parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby Philips AVENT je dokonale vhodný pro použití doma i na cestách. Pokud není otevřeno víko, obsah zůstane sterilní po dobu 24 hodin.

doba  1 den  víkend  týden  měsíc
cena v Kč  20,-  50,-  80,-  140,-

 vratná kauce: 700,- Kč

 

 

 

 

 

 
  
víkend = pátek odpoledne až pondělí dopoledne

v případě dlouhodobější vypůjčky je možná sleva
ĉ
maminky mb,
4. 1. 2012 9:53
Comments