Saunování s dětmi

Proč ne? Vždyť my dospělí chodíme do sauny, abychom si odpočinuli a hlavně posílili obranyschopnost organismu. Tak proč to samé nedopřát i vašim dětem. Podmínky jsou přizpůsobené potřebám dětí, které si tak mohou užívat saunování s vámi.  

A jak to probíhá?

Teplota v sauně je max. 60°C, doba saunování je 3-5min. Poté probíhá ochlazení v dětském bazénku s vlažnou vodou, kde děti mají hračky, abychom je náležitě zabavily a ony tam vydržely dvojnásobek času než v sauně. Maminky mají k dispozici sprchu. Po usušení následuje ještě cca 10 min odpočinku v místnosti, kde děti mají možnost si opět pohrát. Vše opakujeme ve dvou cyklech.

Kdo může s námi?

Děti starší 6-ti měsíců, které jsou zdravé. Prodělalo-li dítě nějaké nachlazení, je dobré ještě týden po uzdravení nesaunovat. V případě očkování je taktéž dobré alespoň týden od aplikace vakcíny počkat.

Kde?

V MB Sauny (http://www.mbsauny.com/)

Kdy?

Termín je vždy uveden na Facebooku maminkyMB. Popřípadě info na telefonu 728 848 478.

Cena?

Při 5 a více vychází cena 80,- Kč na maminku a dítě.

Co s sebou?

Nám se osvědčily tyto věci:

2x ručník pro maminku (lze půjčit prostěradlo za 20,- Kč), ručník pro dítě, župan nebo triko pro dítě, bačkůrky nebo ponožky pro dítě, pantofle pro maminku (nejsou bezpodmínečně nutné), malý ručník nebo látková plínka (poslouží jako plínka v době saunování), hračku, pití pro dítě + menší svačinu, plínku, čistící ubrousky a papírové kapesníky.


Comments